نشانه جوغن تک در گنج یابی

نشانه جوغن تک در گنج یابی

نشانه جوغن تک  ( حفاری گرد یه دونه ای ) این نشانه در خیلی نقاط ایران دیده می شود. طبق بعضی گمانه ها بیان کننده قبر، گاهی چاه و گاهی هم بعنوان نشانه مکمل استفاده شده است.

شانه جوغن تک به طور کاملا متقارن ساخته شده، اگر نسبت به پهنایش عمقتر  باشد، به معنای چاه می باشد، عموماً بر روی راه پیاده رو می باشد ، در حوالی  و یا در مسیر مطمئنا چاه وجود دارد.

دوباره حکاکی گرد تک با ابعاد مشخص مشاهده شده که در نقشه ها و یا در یادداشت ها برای تشکیل هدف نیز درست شده است.

وظیفه نشانه کمک کننده را دارد. نشانه های دیگر موجود در اینجا، احتمال آب جاری و یا چاه بودنشان بالا می باشد، در اینجا در نزدیکی آب باید به دنبال نشانه نهایی که جهت و مسافت را می دهد، باشیم.

نشانه جوغن تک ( حفاری گرد ) در گنج یابی

نشانه جوغن تک در گنج یابی

نشانه جوغن تک  (حفاری گرد ) که به عنوان نشانه مزار ساخته شده اند از جوغن هایی می باشند که به وفور مشاهده می شوند، به شکل های کوچک، بزرگ و متوسط ساخته می شوند، در نزدیکی ها حتما مزار وجود دارد.

به این نماد با گویشی دیگر می توان گفت سنگی که آب تقدیس بر روی آن ریخته شده. هنگامی که درون جوغن پر شده و سوزانده می شد، انسانها در حالتی که هم به جوغن و هم به مزار نگاه میکردند، ایستاده و فرد مرده را تقدیس می کردند.

در اینجا مهمترین نقطه ای که باید به آن دقت کرد، این است که اضافات آتشی که در جوغن سوزانده می شود، به کدام طرف می رود در جهت آن مزار می باشد. گنج یابان امروزی برای یافتن داخل جوغن تک آب پر کرده در جهت لبریز شدن آن جستجو انجام می کنند، این روش نیز درست می باشد.

دوباره در جهت لبریز شدن جوغن تک دومین جوغن تک و در جهت لبریز شدن آن سومین و آخرین جوغن پیدا می شود، هنگام پیشروی در این سیستم معمولا به سمت غرب کشیده می شویم ، در اینجا قبر در نزدیکی آخرین جوغن می باشد، با یک جستجو خوب ، قبر  به راحتی پیدا می شود.

معرفی بهترین فلزیاب از دید مشتریان:

۱-گنج یاب تصویری توربو مدل ۲۰۰۰۰

۲-گنج یاب بوقی کامپکس ایکس ۵

۳-گنج یاب تصویری ایکس دبلیو

۴-گنج یاب جی ۳ مدل ۶۵۰۰

۵-گنج یاب توربو مدل ۱۸۰۰۰

۶-گنج یاب بوقی نوا پلاس

۷-ردیاب فرکانسی آکااس هفت آنتن

۸-ردیاب آنتنی آکااس تک آنتن

در شرکت فلزیاب تهرانسر سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در

بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود

تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ،

شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

خرید،فروش،تعمیر و ارتقاء انواع سیستم های فلزیاب،گنج یاب،معدن یاب و طلایاب

با بهترین قیمت و بهترین کیفیت با یک سال گارانتی شرکتی و 1 سال خدمات پس از فروش.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را ازآن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت فلزیاب تهرانسر

فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید. شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09362131009-09372131009 و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

اینستاگرام فلزیاب تهرانسرتلگرام فلزیاب تهرانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *